ثبت نام تیزهوشان CAN BE FUN FOR ANYONE

ثبت نام تیزهوشان Can Be Fun For Anyone

ثبت نام تیزهوشان Can Be Fun For Anyone

Blog Article

متقاضیان آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم می توانند علاوه بر داشتن شرایط لازم برای ثبت نام، نسبت به تهیه مدارک ثبت نام مدارس تیزهوشان اقدام نمایند.

چند روزه موفق به ثبت نام پایه ششم به هفتم نمیشم باید چکار کنم ؟ به پشتیبانی زنگ زدم اما نتیجه ای نگرفتم

آزمون دکتری تراز قبولی تیزهوشان ثبت نام بدون کنکور ثبت نام تیزهوشان ثبت نام نمونه دولتی دانشگاه آزاد دانشگاه غیرانتفاعی رتبه قبولی علمی کاربردی منابع ارشد منابع دکتری نمونه دولتی پیام نور کارشناسی ارشد کنکور کنکور سراسری کنکور کارشناسی ارشد

واریز وجه خواسته شده از طریق کارت بانکی عضو شتاب ( داشتن رمز دوم ضروری است).

سوالات آزمون ثبت نام تیزهوشان به صورت تستی و چهار گزینه ایی مطرح می گردند و سطوح شناختی، مهارتی و هوش دانش آموزان را محک می زند شایان ذکر است کلیه سوالات از کتب درسی بوده و امکان دارد به صورت تلفیقی سوال طرح شود.

متقاضیان عزیزی که قصد ورود به مدارس استعدادهای درخشان را دارند، لازم است که قبل از مراجعه به سایت ثبت نام تیزهوشان مدارک خود را تهیه کنند تا در هنگام بارگذاری، دچار مشکل یا وقفه نشوند.

مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا آماده اند تا پاسخگوی تمامی سوالات شما در امور ثبت نام آزمون تیزهوشان، از طریق خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا باشند.

با تشکر از راهنمایی های بسیار خوب و کاملتون فقط میخواستم بدونم امکانش هست ثبت نام پسرم رو کارشناسان خودتون انجام بدن؟

همچنین نصف سوالات به کتب درسی پایه های هشتم و نهم اختصاص دارد. برای اطلاع از ضریب و اهمیت هر درس، به جدول زیر توجه نمایید.

برای مثال در یک مدرسه برای دانش آموزان به صورت ماهانه آزمون برگزار می کنند و در مدرسه ای دیگر بجای یک کتاب چندین کتاب آموزشی تدریس می شود.

بیشتر بخوانید: شرایط شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم  

سلام، مهلت ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان برای سال آتی چه زمانی می باشد؟

سلام اینجا را نگاه کن خدا قوت امکان نداره دیگه که بتونیم ثبت‌نام کنیم؟؟

داوطلبان، باید کتاب ها را تا حد امکان، عمقی بخوانند و فقط کتاب ها را حفظ نکنند.

Report this page